30.05.2011 - 2574      687   Defa Okundu.

  Resim Üzerlerini tıklayarak istediğiniz büyüklükte izleyebilirsiniz.

   ADD ALTINOLUK FİİİİYASKOSU


         ADD Altınoluk Belde Şubesinin Olağan Kongresi Olağanüstü fiyaskolarla yapılırken ADD Ege Bölge Sorumlusu Nail AK birkaç kez uyarıda bulunmak zorunda kaldı.
        
         Ayhan ŞAHENK salonundaki ön koltuklarını ancak dolduracak kadar gelebilen ADD Üyeleri neredeyse Kongrede belirlenmesi gereken Yönetici seçiminde isim bulamayıp gelmeyenleri gıyabında yönetime yazarak oy verip seçtiler!.
        
         ADD Eski Genel Başkanı Şener ERUYGUR ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih HİLMİOĞLU nun Bitkisel hayata girmeleri ADD Altınoluk Olağan Genel Kurulunun da bitkisel tadında olmasına neden oldu ve kimse Yönetime girmek istemedi.
        
         Bunun üzerine ADD Ege Bölge Temsilcisi Vahit AK Toplantıya katılan Üyelere Yönetim Kurulu Asil ve Yedek 14, Denetleme Kurulu sadece Asil 3, Ankara da yapılacak seçimlerde Altınoluğu temsil edecek Genel Kurul Üyeliğine asil 4 Kişilik aday bulunamamasından duyduğu üzüntüyü defalarca dile getirdi.
        
         Sert ikazların sonucunda orada bulunmayan Üyelerin de isimleri yazılarak zar zor tamamlanan listeye giren herkes üyelerin tamamından aldıkları Oylarla seçimleri KAZANDI!
        
         Bu zor göreve bazılarının haberi bile olmadan İhale edilen! Yönetim Kurulu kendi aralarında daha sonra yapılacak seçimle Başkan ve İcra kurullarını oluşturacakları bildirildi.
        
         Yönetim Kurulu seçim tablosuna İsim bulmaya çalışırken bazılarının oturdukları Sandalyeye gömüldükleri görülen Üyelerden yakalananlar çeşitli bahanelerle görev alamayacaklarını ifade etmeleri olağan kurulun tam bir FİYASKO ile sonuçlanmasına ve seçim tablosunun yaklaşık bir Saat oluşmamasına sebep oldu.
        
         “Telefonum dinleniyor ben Yönetim Kuruluna zarar veririm” sözleriyle Görev reddeden bir üye ile yaptığımız söyleşi de bize ne kadar Militan olduğunu uzun uzun anlattıktan sonra kendisinin senaryo yazarı olduğunu ve Ahmet ÖZHAN ile bir projede birlikte çalıştıklarını söylemesi ise Tolga ÇEVİK in Komedi Dükkanında söylediklerini aratmaz nitelikteydi.
        
         Kısaca ADD Altınoluk olağan kongresi fiyaskodan da öte tam bir GAF gösterisi oldu…
        
        
        
        
        
        
        

 

 

e-mail gönder: zafer@altinolukgazetesi.com