13.06.2012 - 3172              483   Defa Okundu.

   KOOPERATİF HAD TANIMIYOR
"DİLEDİĞİMİ YAPARIM BANA KİMSE KARIŞAMAZ" DİYOR

         Altınoluk Su Ürünleri Kooperatifi, Edremit Kaymakamımızın kendilerine sunduğu desteği “Ben Dilediğimi Yaparım, Bana Kimse Karışamaz” durumuna getirdi.
        
         Altınoluk Belediye Başkanı Mimar Hasan Özpolat’ın su ürünleri kooperatifinin başkanı ve ailesine yapıp hediye ettiği, bağlı Balıkçı Barınağının açılışında kendisinden “Kaymakamımız gelecek burada bulunan eski hurda atık malzemelerin sergilediği görüntü kirliliğine çözüm bulun” ricasına karşı “Söz Veriyorum En Kısa Zamanda Yapacağız” diyen Aile Restoranın ve su ürünleri kooperatifinin başkanı, aradan 36 gün geçmesine rağmen tam tabiriyle “Kılını Kıpırdatmadı”
        
         Israr edildiğinde “Burası benim alanım istersem tel çit çeker buralara kimseyi sokmam” diyen DOMATO, bırakın temiz tutmayı, buraya daha fazla çöp ve atık malzemelerde attırarak ve Limana hiçbir nizam iltizam getirmeyerek “HODRİ MEYDAN” tutumuna devam ediyor.
        
         Altınolukta hatırı sayılır çoğunlukta insanlar bize sevgili Edremit Kaymakamımız Osman Tunç’a iletmemizi istedikleri ricaları var. Aynen aktarıyoruz.
        
         “Altınolukta zaten olmayan sahil şeridi yüzünden şöyle deniz kenarında ve Denizi görerek tek yürüyebildiğimiz alan olan Limanımız, Eski Kayık Hurdaları, İptidai naylonlarla üzeri güya örtülmüş Çeşirtli atıklar, Pişirilmeye hazırlanan balıkların temizlenmiş iç organları, Çöpler ve Pislikten geçilmiyor. Belediyeye Sorduğumuzda bu alanın sorumluluğun su ürünleri kooperatifi olduğu söyleniyor. Kendilerine bu yönde bir talimat vermeniz mümkün mü?”
        
         Bizde diyoruzki “Sevgili Su Ürünleri Kooperatif Başkanı, Tamam işte BELEŞE Ailenin fertleri ile beraber işleteceğin bir dükkan sahibi oldun, Kiran Yok Derdin Yok. Aile fertlerine her akşam verdiğin YEVMİYE kadar da bir temizlikçiye ver de şuraları her gün olmasa da iki günde bir temizlesin olmaz mı?”
        
        
        
        
        

e-mail gönder: zafer@altinolukgazetesi.com