..                                    
   ANASAYFA   Gazetemiz   Künye   Egenomi   İletişim   Arşiv       
 » Tarih Girerek ARA
ANA MENÜ
 GÜNLÜK HABERLER  (3)
 Haberler ( 2939 )
 Flash Haber ( 1 )
 Son Dakika ( 1 )
  www.egenomi.com
  www.Altinolukgazetesi.com

Adres: Nazım hikmet caddesi özbuluş sitesi f/2 Altınoluk/EDREMiT.
Tel:  0266. 396 37 87 
Faks:  0266. 396 37 87
GSM.:0536. 631 45 89
     Köşe Yazarları
 FUGAMEDYA Web Tasarım


FUGA Medya Web Tasarım Grubu 

 NÖBETÇİ ECZANELER
 Bugünkü HAVA DURUMU

 

Pazartesi Salı Çarşamba
.Faydalı Linkler

 ALTINOLUK GAZETESİ  - SON SÖZ / Murat  TUNA


SEÇİMLER VE ETO    02.12.2013    367   Defa Okundu.

 
 
Merhaba Sevgili altınoluk gazetesi Okurları
        
         30 Mart 2014 Yerel seçimler yaklaştıkça seçmen heyecanını ile Aday ve Aday Adaylarının heyecanı artıyor. Aslında Seçmenler Adaylardan daha heyecanlı çünkü seçimden seçime hatırlandıkları için kapıları çalınacak, hal ve hatırları sorulacak, fikirleri alınacak üzüntüleri paylaşılıp sevinçlerine ortak olunacak, kıymetli ve değerli oldukları sık sık vurgulanacak. Adaylara sorular yöneltecekler, neleri yapacaklarını hangi hizmetleri göreceklerini, İşe ihtiyaçları varsa istihdam için sözler alınacak, Tarla varsa imar için ne yapacakları Arsaları varsa 1-2 Kat daha fazla kat çıkmak için vaadle istenecek ve alınmaya çalışılacak vs.vs. devam edecek istekler. Duyarlı vatandaşlar Genel olarak isteklerde bulunacak, şehrimiz Edremit’imiz için nelerin yapılacağını yapılması gerektiğini belki daha duyarlı bilinçli soru, öneri ve isteklerle Adayların karşısına çıkacaklar.
        
         Tabiki her Aday çok zor ve meşakkatli bir göreve talip oluyor, cevap vermekte istekleri yerine getirmekte çaba ve gayret sarf edecek. CHP’nin Adayı Kamil Saka için bir sıkıntı yok. Çünkü kendileri 26 yıldır alışık ve idmanlı bu işlere. Zaten 26 yıldır Güre’nin hali belli. İnşallah Edremit’in hali de Güre’nin Hali gibi olmaz. Güre’nin içerisinden TURİZM BAKANLIĞININ İznini verdiği 3 Oteli çıkarıp alın geriye ne kalır söyleyeyim 30Yıl önceki GÜRE KÖYÜ.
        
         Evet Değerli altınoluk gazetesi Okurları, şimdi Edremit’e talip olan Kamil Saka acaba Edremit’i de köye mi çevirmek istiyor. Ama merak etmeyin Altınoluk’un Harami Takımı kendisinin yanında. Temayül aşamasından günümüze Kamil Saka’ya tam destek veren bu haramiler Edremit’i de Festival ve konserler eşliğinde Altınoluk’a çevirirler. Bu Haramiler bir avuç yandaşlarına Edremit’i de Peşkeş Çekmek için pusuda yatmış bekliyorlar. Ancak hesapları tutmayacak. Edremit’li Altınoluk’lu Zeytinli’li ve Akçay’lılar hatta Köyler bu zihniyeti çok iyi biliyor ve iyi tahlil ediyorlar. Yani Kanma kandırılma dönemi bitmiştir. İlçemize Belde Mahallelerimize hatta Köylerimize devasa kurumların büyük hizmetlerin ve yatırımların hangi iktidar tarafından yapılacağını herkes iyi bilmektedir. Bu nedenle de 30 Mart 2014 teki seçimlerin Edremit için önemi büyüktür. Bu önem gelecek büyük yatırımlar, Gerçek İstihdam sağlayacak devasa kurumların kimin tarafından yapılabileceğini bilmekle orantılıdır. Yani herşey ortadadır İktidar gücü şarttır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek zorundayız aksi taktirde Edremit Güre gibi köyleşir en az 30-40 yıl geriye düşeriz.
        
         Sevgili altınoluk gazetesi Okurları, bir de bizim ETO’muz var (Edremit Ticaret Odası) Başkanını biliyorsunuz. Eski Belediyeci İsmail Aynur. 15 Gün boyunca gezdiler. Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Yunanistan 15 kişi yiyip İÇİP Geziyorlar. ETO Üyeleri aidat ödüyor ETO’cular gezilerde yiyorlar. Gel ki eski belediyeci Aynur bunlara alışıktır. 15 Yıl boyunca Altınoluk’luların gelirlerini de aynı şekilde görev aşkıyla yemişti. Şimdi ETO’nun gelirlerini de yine görev aşkıyla yiyor. Ama olsun. Bizde bir Ata Sözü vardır “Tatlı Tatlı Yemenin Acı acı …….ması Vardır” der. Esen Kalın…
        
        
        
         ...

BİZ KURTULDUK SIRA SİZDE.    31.10.2013  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.

YENİ HEDEFİ ETO.    30.04.2013  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.


Bir önceki Sayfaya Dönmek için »» Tıklayınız.

 

 

 

                  Site dahilinde kullanılan her türlü haber, resim, program, içerik ve alıntıların tüm sorumluluğu Site yöneticisi Zafer KILIÇ'a aittir. altinolukgazetesi.com ve altinolukgazete.com web  siteleri içeriğinden dolayı Fugamedya hiçbir şekilde sorumluk altına sokulamaz.