Tweet Facebookta Paylaş
www.altinolukgazetesi.com

   ANASAYFA

  Gazetemiz

  Künye

 

  İletişim

  Arşivde ARA

ALTINOLUK GAZETESİ
 EDREMİT KÖRFEZİNDE KARAR VERİLDİ.
Adres: Nazım hikmet caddesi özbuluş sitesi f/2 Altınoluk/EDREMiT.
Tel:  0266. 396 37 87 
Faks:  0266. 396 37 87

     Köşe Yazarları


 

 

 ALTINOLUK GAZETESİ  - ZAFER SÖZÜ / Zafer KILIÇ


İT’E HOŞT DERİZDE
   23.07.2017    5788   Defa Okundu.


 
 
İT’E HOŞT DERİZDE SÜREKLİ DOSTLARIMIZIN BELDEN AŞAĞISINA HIRLIYOR
        
         Edremit’in Sağduyulu insanları, Bir it ile girdiğimiz söz düellosunda aciz durumlara soktuğumuz it’in peşini birden bırakmamıza son derece içerlemişler.
        
         Kalemini!! Ekonomik bedellerle sürekli başkalarının istifadesine KISMEN yada TAMAMEN terk etme alışkanlığı olan bu it kalemini kiralamayan yada satın almayan insanların belden aşağısına Mutlu Mutsuz hikayelerine dadanıyor.
        
         Geçtiğimiz Yılın ortalarında Güre’ye yakın köylerde, bir adamın gafletlerinden ve bir İlçe Yöneticisinin terbiyesizleşmesinden faydalanarak Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a da siftinen it, konuyla uzaktan yakından alakası olmayan kişinin “BU OLAYIN SORUMLUSU OLARAK” vermesi için o zavallı adama KUMPAS kurup baskı yapması bizim KEDİ’NİN ufacık pençesiyle darmadağın ve paramparça edilerek Uğur’un masasına atılmış.
        
         Çok değer verdiğimiz DOSTLARIMIZIN; “Onun İT olduğu malum da sen neden onunla hırlaşıyorsun. Uzaktan bakılınca tıpkı AT İZİNİN İT İZİNE KARIŞTIĞI GİBİ o İt’in sesiyle senin sesin birbirine karışıyor” eleştirilerini haklı bularak çekilmemizi kimse ama hiç kimse korkaklık yada acizlik olarak görmesin.
        
         2001 Yılında OLAY Gazetesi aracılığıyla ve sevgili ağabeyim Uğur Tarıman’ın büyük destekleriyle başladığım ve halen devam ettiğim gazetecilik yaşamımda birçok kez Ulusal basının dahi önünde habercilik yaptığımı Olay gazetesinin sahibi de Yazı işleri Müdürü de Uğur ağabeyde inkar etmeyecektir. Tüm bu zamanlar içerisinde tek bir belden aşağı haberimi, Giderimi, uyarı yada ikazımı, gazetemi didik didik edip bulduğu haberleri güya aleyhime delil olarak gösteren it bulsun meslek onurumu hiç ederek işi bırakacağım. Kendisi de böyle bir söz verebiliyorsa buyursun.
        
         Yaptığı sözde haberlerle onlarca kez tazminat ödemeye mahkum edilmiş it elinde bir şey kalmayınca (KAYBEDECEK BİR ŞEYİ OLMAYINCA) daha da ucuzlaştırdığı TARİFESİNDEN art niyetli insanların TUTACAĞI olmuş, onların istek ve arzularıyla namuslu insanlara salvolar yapıyor.
        
         Bakın buradan uyarıyoruz. Sakın hiç kimse tehdit yada gider sanmasın. Bundan sonra bu it’i emelleri uğruna kullanmak isteyenler bilsin ki bedelini hukuki zeminde ödemek zorunda kalacaklar. Tıpkı yazışmalarımızla belge eksikliğimizi ve Uygulama hatalarının dokümanlarını tamamladığımızda birisinin YIKIMI Olacağı gibi. Bizi bilen bilir biz Belden aşağıya çalışmayız İşimiz gücümüz Temel üstü, Çatı katıdır…
        
         ...

Yazarın önceki yazıları

CHP TEHLİKESİ CİDDİ ANLAMDA BÜYÜYOR.    26.08.2016  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.

BİR ÇİÇEK BUKETİDİR KALEMLERİMİZ.    01.06.2016  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.

FOSİL25 LİDERİYLE ÇÖKTÜ.    18.11.2015  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.

HDP’Mİ GİTSİN MHP’Mİ.    21.09.2015  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.

ORDAN BURDAN.    04.02.2015  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.

UNUTMA HASTALIKLARIMIZ.    19.12.2014  Devamı için Logo  üzerini tıklayınız.


Bir önceki Sayfaya Dönmek için »» Tıklayınız.

   Şu an Online  :    6 Kişi

    Toplam Ziyaretçi : 257199  Bugün Ziyaretçi :  180

 Sayfalarımıza  1  saniye de ulaşıldı.

                   Site dahilinde kullanılan her türlü haber, resim, program, içerik ve alıntıların tüm sorumluluğu Site yöneticisi Zafer KILIÇ'a aittir. www.altinolukgazetesi.com  web  siteleri içeriğinden dolayı Fuga ltd. veya FUGAMEDYA hiçbir şekilde sorumluk altına sokulamaz.